5 улюблених проєктів фотографині Ані Брудної

Аня Брудна – одна з переможниць конкурсу Bazaar Fashion Forward 2018 в номінації «Фешн-фотограф». За свою кар’єру вона встигла попрацювати з такими брендами, як Ksenia Schnaider, Ienki Ienki, Bevza, робила рекламні кампанії для TSUM, New Balance, Le Coq Sportif, Saucony та інших. Знімки Ані можна зустріти в Harper’s Bazaar, Elle, Oyster, та варто згадати, що саме вона зробила обкладинку липнево-серпневого номера Harper’s Bazaar Україна з Аллою Костромічовою. П’ятіркою своїх проєктів-фаворитів Аня ділиться нижче.

  1. Едіторіал Mavka для Oyster

Я давно хотіла попрацювати з Пашею і давно обмірковувала ідею зйомки, де сучасний одяг українських дизайнерів буде тісно переплетено з традиційним костюмом. Так виник едіторіал «Mavka» для австралійського журналу Oyster. Ми помістили нашу героїню у сюрреалістичний світ – вона вдягнена у вигадане національне вбрання, у селі поруч з хатами 18-19 ст. неподалік від сучасного Києва. Настя майстерно поєднала традиційний одяг з музею з одягом брендів Ksenia Schnaider, Bevza, Anton Belinsky, а Терезка заплела нереально круті коси.

 2. Кавер-сторі для липнево-серпневого номера Harpers Bazaar

Ця зйомка посідає особливе місце в моєму серці, бо це моя перша обкладинка для українського фешн-видання. Ми зняли її маленькою командою з п’яти жінок – Женя, Оксана, Маша, Алла та я. Знімалося на одному диханні, в оточенні природи, з відчуттям того, що ми робимо щось круте.

3. Літній едіторіал для TSUM

Ця зйомка є одним з найприємніших спогадів цього літа. Знімали на дачі у селі Дорогинка у Насті та Льоші, які через інстаграм відгукнулися на наші пошуки дачі. Душевне місце з довгою родинною історією, смачна черешня, посмішка Юлі, якій хочеться усміхатися у відповідь, – все це допомогло створити історію, в якій відчувається літня розслабленість і простота буття.

4. Кавер сторі для жовтневого номера Elle

Історія про ці відчуття, коли ти зустрічаєшся зі своїми друзями після літніх канікул - ви скучили і ви раді бути разом, у повітрі передчуття нового! Наташа зібрала найкрутіші багатошарові луки, Влад ходив на руках, Єва боролася з лебедем, було весело!

5. Відеоедіторіал Bogdan dance для Oyster

Те, як танцює Богдан, – зачаровує. День був дуже сірий, Київ знову накрив смог. Ми зустрілися з Іллею і Богданом на Поштовій, перевдягнулися у McDonalds і почали знімати. Ніколи не забуду ці відчуття, коли я знімала Богдана згори площі, а він заліз на розділювальну смугу шосе у шкіряних штанах Антона Белінського і почав танцювати. Машини, які проїжджали повз, без упину сигналили, але ми були повністю занурені у процес, час для нас ніби зупинився.

(044) 496 15 92
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.