5 улюблених проєктів фотографа Вови Клевера

Вова Клевер став переможцем у категорії «Фотограф» конкурсу Bazaar Fashion Forward у 2019 році. За рік Вова успішно зарекомендував себе як професійний фотограф, що знімає для глянців та модних брендів, паралельно працюючи артдиректором бренду GUDU. Для Harper’s Bazaar Україна Вова представив свої найуспішніші та найулюбленіші проєкти.

Детальніше

5 улюблених проєктів фотографині Ані Брудної

Аня Брудна – одна з переможниць конкурсу Bazaar Fashion Forward 2018 в номінації «Фешн-фотограф». За свою кар’єру вона встигла попрацювати з такими брендами, як Ksenia Schnaider, Ienki Ienki, Bevza, робила рекламні кампанії для TSUM, New Balance, Le Coq Sportif, Saucony та інших. Знімки Ані можна зустріти в Harper’s Bazaar, Elle, Oyster, та варто згадати, що саме вона зробила обкладинку липнево-серпневого номера Harper’s Bazaar Україна з Аллою Костромічовою. П’ятіркою своїх проєктів-фаворитів Аня ділиться нижче.

Детальніше

Відео: церемонія нагородження переможців Bazaar Fashion Forward 2020

15 жовтня відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу Bazaar Fashion Forward 2020, що цього року проводився за підтримки Українського культурного фонду. Головна редакторка Harper's Bazaar Україна нагородила лауреатів у трьох категоріях: Назара Чорного – у номінації «Фотограф», Марію Дереш – у номінації «Журналіст», Євгенію Степаненко – у номінації «Ілюстратор».

Детальніше

10 питань інсайдеру. Відповідає фотограф Аня Брудна

Аня Брудна перемогла у конкурсі Bazaar Fashion Forward 2018 у категорії «Фотограф». За два роки Аня змогла відзначитися роботою з брендами Ksenia Schnaider, Ienki Ienki, Bevza, рекламними кампаніями для TSUM, New Balance, Le Coq Sportif, Saucony та інших. Окрім того, її знімки можна було зустріти в Harper’s Bazaar, Elle, Oyster. До речі, саме Аня стала автором обкладинки липнево-серпневого номера Harper’s Bazaar Україна з Аллою Костромічовою. Для нашого видання Аня відповіла на 10 питань щодо своєї роботи в модній індустрії.  

Детальніше

Названо переможців конкурсу Bazaar Fashion Forward 2020

Вчора, 15 жовтня, відбулася урочиста онлайн-церемонія нагородження переможців конкурсу Bazaar Fashion Forward 2020. Мета проєкту – пошук та підтримка молодих українських фешн-талантів. Цього року конкурс пройшов за сприяння Українського культурного фонду. За 10 років існування проєкту переможцями Bazaar Fashion Forward ставали Маша Рева, Саша Каневський, Анна Брудна, Кейт Андервуд, Яна Червінська, Стефан Лісовський, Єлізавета Волосовська та багато інших.

Детальніше

(044) 496 15 92
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.